Strona główna Produkty O produktach O firmie Kontakt

O FIRMIE


W naszej ofercie posiadamy nowoczesne i solidnie wykonane Polskie osłony doniczkowe z wysokiej jakości technorattanu, które pozwolą Państwu w wyjątkowy i funkcjonalny sposób uzupełnić urządzanie tarasu, balkonu, mieszkania czy też inną wybraną powierzchnię.

Ze względu na wysokiej jakości wykonanie, ciekawą formę, użyciu odpowiednio dobranych materiałów i niesamowitemu designowi nasze donice są trwałe, dzięki czemu staną się częścią wystroju wnętrz w Państwa mieszkaniach, ogrodach, na balkonach oraz tarasach. Sprzedawane przez nas doniczki technorattanowe produkowane są z najwyższej jakości materiałów, dlatego w Państwa ręce trafia produkt wyjątkowy i gotowy do wieloletniego użytku. Nasz rattan jest nie tylko wytrzymały, ale również wodoodporny, bardzo łatwy w utrzymaniu oraz odporny na promienie UV, przez co małym nakładem czasu i środków kupione u nas doniczki technorattanowe będą cieszyć Państwa przez długie lata.

Każdy z wyprodukowanych wyrobów został specjalnie stworzony i wypleciony by służyć Państwu w jak najlepszy sposób, tak więc wszystkie doniczki zostały opracowane i przystosowane do codziennego użytkowania nie tylko pod względem estetycznym, funkcjonalnym - łatwość wymiany wkładu, ale również technicznym, ponieważ konstrukcje doniczek wykonane są z odpowiednio polakierowanych prętów stalowych, zabezpieczonych przed korozją i czynnikami zewnętrznymi.

Nasze osłonki wyposażone są dodatkowo w bardzo solidnie wykonane wkłady z blachy ocynkowanej, malowanej proszkowo, zdobią całość wykonania.
Istotną zaletą przemawiającą za zakupem produktów fashion rattan jest to, że wszystkie wykonywane są w Polsce.
Kreska
Strona główna      Produkty      O produktach      O firmie      Kontakt