Strona główna Produkty O produktach O firmie Kontakt

O PRODUKTACH


Technorattan

Technorattan jest imitacją naturalnego rattanu, produkowany jest z tworzywa syntetycznego. Materiał ten jest znacznie trwalszy, a zarazem bardziej elastyczny. Nie wymaga konserwacji i jest łatwy w utrzymaniu.
Technorattan doskonale znosi warunki pogodowe występujące latem i zimą w ogrodzie, na tarasie, patio czy balkonie.
Technorattan dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej. Stosowany jest do ręcznego wyplatania miedzy innymi produktów ogrodowych.
Warto wiedzieć, że technorattan:
- jest przyjazny dla środowiska,
- poddaje się 100% recyklingowi,
- nie zawiera substancji toksycznych,
- jest odporny na rozciąganie,
- jest odporny na działanie promieniu UV,
- jest odporny na sól i chlor,
- posiada wysoką elastyczność,
- jest łatwy w utrzymaniu czystości,
- to szeroka gama kolorystyczna,
- to zróżnicowane sploty.

Wiklina

To naturalne młode pędy kilku gatunków wierzb, które po obróbce wykorzystywane są w wikliniarstwie. Plecionkarstwo polega na ręcznym wyplataniu (jest to jedna z dziedzin Rękodzieła Ludowego) różnych wyrobów z tego surowca.
Najpopularniejsze wyroby dekoracyjne z wikliny to różnego rodzaju kosze zakupowe, ogrodowe, kominkowe na bieliznę czy kwietniki.
Fashion rattan posiada w swojej ofercie szeroki wybór ekologicznych oraz funkcjonalnych wyrobów z wikliny. W każdym domu, ogrodzie oraz innych pomieszczeniach powinny znaleźć się wyroby z wikliny ponieważ są one wyplatane w Polsce z naszych krajowych surowców naturalnych. Naszą Wiklinę uszlachetniamy poprzez malowanie lakierem bezbarwnym lub farbami do drewna nadając produktom unikatowy urok.

Wyroby metalowe

Posiadamy wysokiej jakości wyroby metalowe w szerokim asortymencie z blachy ocynkowanej ozdobne oraz dekoracyjne.
Nasze wyroby malowane są metodą, proszkową oraz natryskową na mokro - w kolorach RAL.
Jesteśmy w stanie zrealizować każde indywidualne zamówienie według dokumentacji powierzonej, a nasze doświadczenie oraz rozwiązania spełnić Państwa oczekiwania.
Współpracujemy z dostawcami o podobnym profilu, posiadającymi zróżnicowany park maszynowy, który pozwala na wykonanie produktów o najwyższym standardzie.
Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować różnego rodzaju zamówienia, mieszczące się w zakresie oraz profilu naszej działalności.
Kreska
Strona główna      Produkty      O produktach      O firmie      Kontakt